درباره ما


شرکت مهندسی «خور» در سال ۱۳۶۳ ابتدا با طراحی و ساخت قالب های صنعتی و در ادامه با مأموریت تولید قطعات پرسی خودرو فعالیت خود را آغاز نمود. در سال ۱۳۹۰ این شرکت در ادامه ی مسیرش، شاخه ی جدیدی به نام هلگر با مأموریت تکوین، تولید و تأمین مبلمان مدرن در ایران ایجاد نمود. «هلگر» ادامه ی سابقه ی سی و چند ساله و ثمره تلاش بی وقفه ی گروه مهندسی «خور» است. زیر ساخت های توانمند فنی و سخت افزاری شرکت مهندسی خور، راه را برای تکوین و تولید سازه های فلزی پیچیده محصولات هلگر هموار نمود. نظر به لزوم نظارت بر صحت انجام مراحل فرآیند تولید محصولات، کل جریان ارزش از تولید سازه و مجموعه های فلزی، تزریق فوم، برشکاری، خیاطی، رویه کوبی و مونتاژ در داخل مجموعه صورت می پذیرد. فرآیند تزریق فوم در هلگر توسط ماشین آلات بروز این فرآیند در دنیا صورت می پذیرد. در واحد برشکاری پوشش، از فناوری CNC به منظور ایجاد یکنواختی و دقت در برش اجزاء پوشش محصولات بهره گرفته شده است. آبکاری پوشش به ضخامت ۱۵میکرون در داخل مجموعه و با استفاده از تجهیزات بروز در این زمینه به انجام می رسد. با توجه به لزوم رعایت ظرافت و نیز جنبه هنری موجود در محصولات هلگر، عملیات دستی شامل دوخت و رویه کوبی توسط استادکاران و متخصصین ماهر در این امر به انجام می رسد.


محصولات «هلگر» متناسب با سلیقه ی نسل جوان و سلیقه نوگرایی جامعه ایرانی، طراحی و تولید شده اند. هلگر از بدو تأسیس هر ساله و بطور متوسط ۲۵ محصول به سبد کالای خود افزوده، که این حاکی از توان فنی و دانش همکاران این مجموعه است. محصولات «هلگر» با حفظ استانداردهای کیفی و طراحی مدرن و بروز از بهایی متناسب با توان خرید مصرف کننده ایرانی برخوردارند.


در طراحی و تولید محصولات هلگر اصول ارگونومی و راحتی محصول از مرحله تکوین مد نظر قرار گرفته است. هلگر با سبد کاملی از انواع مبلمان مدرن با تنوعی بالغ بر ۱۵۰ نوع محصول، در حال عرضه کالا، از طریق نمایندگان فروش خود می باشد. کلیه محصولات هلگر از ۴ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردارند. هلگر در حال حاضر با شبکه توزیع و فروش گسترده خود با تعدادی بالغ بر ۵۰ نماینده فروش که در حال گسترش نیز می باشند در حال عرضه کالا به مشتریان خود می باشد.