بازگشت

چه نکات مهمی را در زمان خرید مبلمان می بایست رعایت کنیم؟

برای خرید مبل راحتی نکات مهمی وجود دارد که برای انتخاب درست  مبل می بایست  در  نظر گرفته شود.

انواع مبلمان با تنوع زیاد و قیمت های متفاوت ساخته و در بازار عرضه می شوند، به عنوان مصرف کننده مبلمان می بایست ابتدا نوع کاربری مبل مورد نظر را مشخص کرد تا به بهترین انتخاب رسید.

به عنوان مثال مبل راحتی در اتاق انتظار یک دفتر اداری، کلینیک پزشکی، سالن زیبایی ( بعنوان مبل انتظار و یا صندلی انتظار ) و در منزل کاملا متفاوت است. زمان کاربری مبل در طول روز و تعداد دفعات استفاده از آن در انتخاب مبلمان مناسب دخیل است.

مبلمان اداری باید استراکچری مقاوم داشته باشد. و یکی از مواردی که باعث می شود مبل استحکام بیشتری داشته باشد استفاده از فوم سرد با چگالی بالا در قسمت جنس بدنه است، در غیر اینصورت با توجه به بالا بودن دفعات استفاده در محیط کار،  مبل یا صندلی به سرعت فرسوده و  ظاهر اولیه خود را  از دست خواهد داد.

 در منزل هم برای خانواده هایی که دارای فرزند خردسال هستند، ملاحظات متفاوتی وجود دارد. بعنوان مثال  مبل راحتی گوشه های تیز و خطرناک نداشته باشد، پوشش مبل چرم یا مبل پارچه ای با رنگ های اصطلاحاً چرک تاب داشته باشد.

 استراکچر مبلمان منزل میتواند فلز یا چوب چند لایه باشد و جنس بدنه نیز اسفنج با تراکم بالا باشد تا نرمی  وراحتی بیشتری احساس شود. با نگاه به این گونه ملاحظات بهترین انتخاب برای خرید مبلمان راحتی، میسر خواهد شد.

توجه داشته باشید مشتری هرگز از ظاهر مبل متوجه مواد به کار رفته در ساختار مبل نمیشود و همانطور که میدانید توجه به ساختار داخلی  مبل جز، مهمترین نکاتی است که در زمان خرید صندلی یا خرید مبلمان  توجه ویژه ای باید به آن داشته باشید.

بنابراین  اینجاست که برند معتبر با رعایت استاندارد های کیفی جایگاه خاص می یابد.

مبلمان مدرن هلگر در گروه مبلمان راحتی متناسب با سلیقه کاربران مبل راحتی خانگی و کاربران مبل راحتی اداری محصولات متنوعی دارد که پاسخ گوی این نیاز ها هستند.